3D vianočné stromčeky prekvapujú svojou reálnou podobou aj pri pohľade zblízka

Tiež patríte k ľuďom, ktorí si nevedia prestať Vianoce bez skutočného vianočného stromčeka? Hovoríte si, že aj keď musíte denne vysávať opadané ihličie a dávať pozor na umazanie vybavenia v obývačke od smoly, za skutočný vzhľad stromčeka vám to stojí? Potom vedzte, že sú k dostaniu 3D vianočné stromčeky, ktoré vyzerajú rovnako, ako tie živé. Ale postrádajú všetky nevýhody živých stromčekov, vrátane toho, že ho nemusíte „zalievať“. Stačí len vedieť, kde nakúpiť, aby ste boli spokojní s kvalitou, cenou aj prístupom obchodu.

Obrovská ponuka umelých vianočných stromčekov

Na svetstromcekov.sk nájdete 3D vianočné stromčeky vysoké aj nízke, klasické zelené aj zasnežené, s LED osvetlením atď. Vyberať môžete z drevín ako jedľa, smrek a borovica. Či už si chcete kúpiť stromček menší, alebo by ste si radi urobili radosť stromčekom cez polovicu miestnosti, máte to mať. Stačí si vybrať.

Ešte o poznanie realistickejšie vyzerajú FULL 3D vianočné stromčeky. Sú vyrobené špeciálnou technológiou tak, že je ihličie jedno po druhom tvorené pomocou formy, do ktorej je vstrekovaná umelá hmota. Stromčeky sú trvanlivé, neopadávajú, sú stálofarebné.

Svetstromcekov.sk ponúka aj klasické vianočné stromčeky, vianočné stromčeky biele a zasnežené, stromčeky v kvetináči, tiež extra široké alebo extra vysoké vianočné stromčeky, pre tých, ktorí riešia každý kúsok miesta, budú tým najlepším zrejme úzke alebo malé vianočné stromčeky.

Girlandy a vianočné vence

Okrem stromčekov si na svetstromcekov.sk kúpite aj moderný koberec pod stromček, nechýba nejedna vianočná girlanda, ktorou môžete ozdobiť krb, poličku, zábradlie, stĺpy… Žiadané sú aj vianočné umelé vence, ktoré môžete použiť na ozdobu dverí aj sviatočného stola.

Poďte sa pozrieť na vianočnú výzdobu, či už je vo vašom hľadáčiku vianočný stromček 3D, vianočná girlanda alebo napríklad Santa Claus či Mikuláš. Kúpite všetko na jednom mieste, teraz navyše so zľavami aj 30% z pôvodnej ceny.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram