Vydýchnite si na dovolenke strávenej v Starej Lesnej

Viete, kde sa nachádza Stará Lesná a o čo konkrétne ide? Tento krásny názov nesie podhorská dedinka, ktorá vám spolu s najbližším okolím ponúkne úžasné prostredie, oddych, turistiku aj romantiku. Nachádza sa v doline pri Studenovodskom potoku len 3,5 km od Tatranskej Lomnice v okrese Kežmarok. Ihneď pocítite silu čerstvého vzduchu, uvidíte panorámy tatranských štítov, prekrásne zelené prostredie, to všetko ľahko dostupné počas celého leta aj počas zimných mesiacov, kedy tu milovníci športu jazdia lyžovať.

Ubytujte sa uprostred prírody

Prírody je tu všade okolo veľa, a tak je ľahké nájsť ubytovanie Stará Lesná, ktoré vám ponúkne pohľad na zelené stráne, lesy a uživať si zvuky prírody.

Pre tých, ktorí nechcú variť sami sebe, je tu napr. Penzión Pažický**, ktorý nájdete priamo v rekreačnej oblasti Stará Lesná. Je v pokojnom prostredí, ktoré je obklopené lesmi, na okraji obce Stará Lesná. Ubytovanie zaisťuje 13 izieb, kde sa zmestí celkom 42 osôb, z toho je 13 prísteliek. Penzión je ideálny ako pre rodiny s deťmi, tak pre skupinky priateľov, ktorí sem prišli napr. za turistikou.

Každá izba má svoju kúpeľňu, drevený nábytok, televíziu so satelitom. Z každej izby je krásny výhľad na Tatry. Navštíviť môžete aj miestnu reštauráciu, kde pre vás skúsený kuchár pripraví tradičné slovenské jedlá. Samozrejmosťou je bezplatná Wi-Fi a bezplatné parkovisko priamo pri penzióne. V lete môžete vyjsť aj na veľkú terasu, kde sa dá stolovať pod holým nebom. V záhrade nájdete aj priestor vhodný na grilovanie.

Zoberte si na dovolenku elektrobycikle.

Tatry ako skvelá dovolenka

Pokiaľ sa vydáte do Tatier, iste vás čaká kúzelná dovolenka na Slovensku. Tatry sú zárukou, že aj u nás, bez mora, bez nekonečných piesočných pláží a nadmerných horúcich teplôt, je možné prežiť jedinečnú a nezabudnuteľnú dovolenku.

Vydajte sa do Starej Lesnej a nájdite miesto, ktoré bude vašim novým milovaným.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram